Aqua
Teljes kikapcsolódás Böhönyén
Teljes kikapcsolódás Böhönyén
Nagypince Borhotel Wine & Spa
Eredeti ár:
81 980 Ft
Kedvezményes ár:
54 990 Ft
Az ajánlat még érvényes:
-33%
3 nap,
2 éjszaka
Félpanzió
2 felnőtt
aktív pihenés
hegyvidék
wellness
légkondícionálás
parkoló
wifi

Mit tartalmaz az ajánlat?

  • Nagypince Borhotel Wine & Spa, Böhönye
  • 3 nap/2 éjszaka szállás 2 fő részére félpanziós ellátással.
  • Elhelyezés: kétágyas standard szobában vagy franciaágyas szobában.
  • Ellátás: félpanzió: svédasztalos vagy a'la carte reggeli és vacsora (létszám függvényében).
  • PLUSZ+: Welcome drink (pálinka vagy fröccs).
  • PLUSZ+: Infra szauna és fatüzelésű szauna kunyhó használat.
  • PLUSZ:+: Beltéri jakuzzi.
  • PLUSZ+: Fürdőköntös bekészítés.
  • PLUSZ+: Ingyenes WiFi használat.
  • PLUSZ+: Ingyenes parkolás.
  • TIPP!: heti több alkalommal van lehetőség borkostolón részt venni,  a 130 méter hosszú borospincénkben igazán autentikus program, főleg a borkedvelők számára.

Az igénybe vétel feltételei:

  • Érvényesség: 2026.09.30-ig hétköznapokon, a szabad helyek függvényében, a szálláshellyel előre egyeztetett időpontban, írásos visszaigazolás alapján.
  • Kivéve: kiemelt és ünnepi időszakok.
  • Hotelünk felnőttbarát, így csak 12 éves kortól fogadja Vendégeit. 
  • Az ajánlat lefoglalása után 5 napon belül a teljes vételárat ki kell fizetni.

 

A szálláshely bemutatása:

 A Nagypince Borhotel a Belső-Somogyi dombság peremén fekszik Böhönye községben, 37 km távolságra a Balatontól. A környezet páratlan adottságokkal bír: a lankás somogyi dombok növénytársulásai gyönyörűek, sok túrázót vonzanak a térségbe. Böhönyét minden irányból erdő veszi körül, a Dávod-puszta környéki erdőket természetvédelmi területté nyilvánították, a Boronka Tájvédelmi Körzet pedig ritka madárállományáról híres. A környék a vadászok előtt sem ismeretlen, a hazai és külföldi vadászok előszeretettel keresik fel nemes vadjai miatt. Egykoron több mint 500 ha szőlő termett helyben, ami az évszázadok alatt tizedére csökkent.

A birtokról tiszta időben nemcsak a Dél-balatoni borvidék, hanem még a Badacsony is látszik, valamint a 23 hektáron elterülő birtok.

A Hotelünkben található szobák teljesen egyedi designnal és prémium bútorzattal rendelkeznek. Minden fürdőszobában exkluzív burkolat és kialakítás várja a Vendégeket, hol zuhanyzós, hol kádas megvalósításban.

Négy kategória közül választhatnak Vendégeink a szobatípusoknál: standard, superior, deluxe, valamint duplaszobás lakosztályok.

Két duplaszobás lakosztállyal rendelkezünk a nagyobb társaságok és családok részére, mely a Festetics és a Nagypince lakosztály. Ámor szobánkat kimondottan szerelmespároknak ajánljuk, hisz a szobában található térben álló kádnak köszönhetően egy közös fürdőzés tökéletes programnak ígérkezhet. A Vadász szobánk tágassága és kényelme teljes feltöltődést biztosít egy hosszú nap után bárki számára.

Az étteremben található a világ 2. legnagyobb szőlőprése, amely csaknem tíz méter hosszú. Az egész tölgyből faragott szőlőprés 1880-ban készült a korábbi gróf számára. A Vendégeknek külön élmény megcsodálni a gyönyörű faragást és rajta található rovásírást.

A nálunk eltöltött éjszakák után bőséges, svédasztalos reggelivel várjuk Vendégeinket, amit 8.00-10.00 között lehet elfogyasztani. Félpanziós ellátás keretében svédasztalos vacsorát biztosítunk szállóvendégeink számára.

A wellnesst a hotel Vendégei ingyenesen használhatják. A kültéri medencéből és napozóteraszról belátni az egész vidéket és a borbirtokot. Egy különleges fatüzelésű szaunakunyhó és egy excluzív jakuzzi is várja a feltöltődni vágyókat!

További információk

https://nagypinceborhotel.hu/

Térkép